Tlačítko prvej pomoci

Máte strach o svojich blízkych kým pri nich nemožete byť, no oni potrebujú byť pod neustálym dohľadom?
Vždy sa snažíme postarať sa o svojich blízkych čo najlepšie, no nie vždy máme možnosť byť v ich blízkosti. Vtedy si kladieme otázky typu:
Nepotrebujú pomoc? Sú v poriadku? Nemohlo sa im nič stať?
Tlačidlo prvej pomoci je prídavná funkcia zabezpečovacieho systému v tvare náramku alebo prívesku. Uvítajú ho najmä ľudia, ktorí ešte nie sú odkázaní na neustálu opatrovateľskú pomoc, vedia sa teda o seba postarať, no pri ich veku resp. zdravotnom stave je najmä psychickou oporou mať doma zariadenie, vďaka ktorému si v prípade náhleho kolapsu či zranenia dokážu jedným stlačením okamžite privolať pomoc.

Do zairiadenia je možné pridať niekoľko telefónnych čísel, na ktoré zariadenie okamžité zavolá. Či už je to telefónne číslo na najbližších susedov, opatrovateľskú službu, alebo na vás. Kladiete si otázku či nie je toto zariadenie zbytočné v dobe mobilných telefónov, napríklad nastavením rýchlej voľby na pozíciu č.1? V kritických prípadoch zohrá veľkú úlohu panika ak nepočítame bolesti. Vtedy je veľkým poľahčením pre postihnutú osobu jediné veľké tlačidlo na zápastí.

Nemáte alarm a zdá sa vám neefektívne ho kôli tomu robiť? Toto zariadenie vieme dodať i samostatne bez toho, aby bolo súčasťou zabezpečovacieho systému. Jeho montáž je vykonávaná s minimálnym zásahom do interiéru.
Pre väčšiu istotu bezpečia vašich blízkych je možné pridať k zariadeniu kameru, prostredníctvom ktorej dokážete s postihnutým komunikovať. Vďaka tomu dokážete zistiť ako vážna je situácia a na základe toho privolať rýchlu zdravotnú pomoc.

Zariadenie je bežne montované na stenu (napr. v šatníku, aby nerušilo priestor). Základná cena zariadenia je 320€ s DPH.

V tejto cene zariadenie obsahuje napájací zdroj, vodotesné náramkové tlačítko, skrinku s GSM komunikátorom a riadiacou jednotkou.

Zaujala vás naša ponuka? Pre viac informácii nás neváhajte kontaktovať.
Ako máte zabezpečenú starostlivosť pre vašich blízkych?