Využite našu štedrú vianočnú akciu a získajte

Prenosný mini GSM alarm v hodnote 110€.
Ako získam vianočný darček?
Jednoducho. Stačí ak vám do konca januára namontujeme zebezpečovací systém a podpíšete s nami servisnú zmluvu. Máte už zabezpečovací systém? Nezúfajte. I pre vás máme darček. V prípade podpísania servisnej zmluvy s našou spoločnosťou dostanete prvú odbornú kontrolu systému zadarmo!

Ako môžem využiť vianočný darček Prenosný mini GSM alarm?
Vianočné sviatky by mali byť plné odpočinku, pohody a predovšetkým by mali byť bez stresu. Veľa ľudí trávi sviatky v dovolenkových strediskách kde ich príjemné chvíle často znepríjemnia takzvaní apartmánoví zlodeji, ktorí dokážu vytvoriť na dovolenku nezabudnuteľné spomienky. V dnešnej dobe je automatické že súčasťou dovolenkovej výbavy bývajú: fotoapáráty, notebooky, tablety, telefóny, poprípade iné cennosti ako napríklad rôzne šperky, nakúpené suveníry alebo hotovosť. Poniektoré dovolenkové destinácie majú v apartmánoch zabudované trezory do ktorých si svoje cennosti môžete odložiť, ale je táto ochrana postačujúca? Vďaka tomu, že dovolenkári strávia na svojich apartmánoch alebo hotelových izbách 1/5 dovolenky, stávajú sa tieto izby lákadlom pre zlodejov. Kým si vy užívate svoje slniečko na svahu, môže sa v kľude vo vašom apartmáne prehrabávať zlodej.

Ako tomu zabrániť?
V prvom rade je potrebné uvedomiť si, že cenné veci musíte odkladať tak aby ich prípadný zlodej nemal ako na podnose.
Ďalšou z možností je naše prenosné miniatúrne GSM zariadenie, ktoré Vám v prípade nepozvanej návštevy okamžite zavolá . Toto zariadenie má vlastú baterku vďaka ktorej je zariadenie funkčné i v prípade výpadku elektriky. Zariade má zabudovaný mikrofón vďaka čomu je v prípade poplachu schopné odočúvať priestor v ktorom je umiestnené .Aký je postup samotnej inštalácie zariadenia?

Stačí ak ho v objekte len správne umiestnite, pripojíte ho do zásuvky a môžete pokojne odísť…Cena: 110€ s DPHV cene je zahrnuté:

- Miniatúrne GSM zariadenie (v prípade poplachu zavolá na vami nastavené číslo)
- Napájací adaptér
- Slovenský manuálAkcia platí do konca januára.


Zaujala vás naša ponuka? Pre viac informácii nás neváhajte kontaktovať.
Ako sa vy chránite na dovolenke pred zlodejmi?