Alarm ovládaný smartfónom.
Nosíte svoj smartfón neustále pri sebe a neviete si predstaviť život bez neho?
Každým dňom sú k dispozicií nové aplikácie, ktoré nám zjednodušujú či už prístup k sociálnym sieťam, emailom, alebo si nimi jednoducho skrátime čas pri partii šachu, alebo inej hre.

Prečo teda nevyužiť svoj mobilný telefón pre kontrolu bezpečia vášho majetku?
Pomocou alarmu a svojho smartfónu skontrolujete či je váš dom chránený, v prípade poplachu skontrolujete ktorý snímač poplach spustil, jedným klikom zapnete svetlo na verande, vonkajšiu sirénu, alebo otvoríte garážovú bránu. Potrebujete aby vás systém informoval v prípade ak vám niekto zazvoní, alebo chcete vedieť že sú vaše deti doma zo školy? Má niekto známi od vášho domu alebo bytu kľúče a chcete vedieť či chodieva polievať kvety tak ako sľúbil? Možností je naozaj neobmedzene a záleží len na vašich požiadavkách.

Čo k tomu potrebujem?
V prvom rade je potrebné aby sa váš alarm dal pripojiť k internetovej sieti. Nie všetky alarmy majú túto možnosť, čo však nie je neriešiteľná situácia. Do mobilného telefónu si stiahnete aplikáciu vďaka ktorej budete môcť ovládať zabezpečovacie zariadenie.


Aký je postup?

Montážna organizácia preverí spôsob, akým je možné prepojenie alarmu s internetom. Doplní potrebný modul a nastaví ho tak, aby mohol alarm bezpečne komunikovať s rôznymi zariadeniami po celom svete. Budete tak môcť využívať nielen mobilný telefón ale aj počítač, notebook alebo tablet.
Teraz stačí ak si stiahnete aplikáciu a zadáte do nej údaje potrebné pre spojenie s alarmom, bez ktorých nie je možné pripojiť sa k vášmu alarmu.

Majte svoj alarm pod palcom!


Zaujal vás tento článok? Pre viac informácii nás neváhajte kontaktovať.
Privítali by ste takúto funkciu?