Domové audio-video vrátniky

Audio a videovrátniky slúžia predovšetkým na to, aby nám mohla návšteva od hlavného vchodu do domu ohlásiť, že chce s nami hovoriť, alebo aby sme jej umožnili vstup do domu a otvorili vchodové dvere.
Na komunikáciu a ovládanie elektrického zámku sa v DDS využívajú len dva vodiče. Dvojvodičový systém je vhodný pre domy hromadnej bytovej výstavby, kde prináša možnosť jednoduchej interkomovej komunikácie napr. medzi domovníkom a nájomníkmi (prípadne medzi jednotlivými nájomníkmi). Využitím interkomu tak môžu komunikovať z pohodlia svojho bytu / kancelárie do iného bytu / kancelárie v dome, bez potreby osobného stretnutia, bez použitia verejného (plateného) telefónneho spojenia, alebo bez komunikácie cez elektrický vrátnik od vchodových dverí samozrejme s mkožnosťou ovládania el. zámku alebo el. pohonu brány. Systém náchádza uplatnenie aj v administratívnych budovách s väčším počtom firiem, ktoré nemajú medzi sebou vybudovanú spoločnú pobočkovú telefónnu ústredňu.

Vrátniky sú k dispozícií od rôznych výrobcov, vzhľadom výhodnosti pomeru výkon - kvalita - cena používame najmä zariadenia nasledujúcich výrobcov:

Videovrátniky: COMMAX, KOCOM, HYUNDAI, TESLA, FARFISA ...

Videovrátniky je možné kombinovať s audio - hláskami a tak použiť lacnejšie riešenie na menej frekventovaných častiach objektu. Pri videovrátnikoch je možné použiť nahratie obrazu návštevníka do pamäte a prípadne ho aj nahrať na video.Pre bytové domy montujeme elektrické vrátniky značky Tesla od spoločnosti RYS.Ak máte požiadavku na konkrétny rozpočet vo Vašom objekte, kontaktujte nás.
Radi Vám poradíme a samozrejme zašleme cenovú ponuku.
    Pre rodinné domy máme ponuku kompletných setov videovrátnikov alebo audiovrátnikov:

späť


Gallery


specialedition.sk siam boxing academy sportujes.sk