Ako si zabezpečiť dom, byt, či kanceláriu?

Alarm do domu

Všade je veľa informácii typu:

Chcel by som poprosiť o radu. Snažím sa namontovať svetlo do kúpeľne, svetlo má 2 svietilá, avšak obe budem zapínať len jedným spínačom. Na svietidle sú 3 diery na káble: L, stromček a N. Zo steny trčia 2 káble - jeden zelený a druhý čierny. Skúšal som to zapájať ale ani tak ani tak to nesvieti. Vedel by mi niekto poradiť ako to mám správne zapojiť? Ďakujem

alebo

Kúpil som používaný alarm na burze „ Jablotron “ potrebujem ho spojazdniť .
Prosím poradte .... info na .....

Toto sú bežne zadávané otázky do rôznych internetových prehliadačoch.
A tak aj jednotlivé odpovede sú rôzne .......

Pripojte modrý drôt na pravo, čierny na stred, a ak to svieti je to asi dobre...

alebo

Som technicky zdatnejší a tiež som si skúšal namontovať alarm svojpomocne, no už by som do toho nanovo nešiel. Trápil som sa s tým dlhší čas, no i tak sa mi to nepodarilo sfunkčniť a nastaviť tak, aby systém šiel ako má. Nakoniec som musel zavolať odborníka, ktorý prišiel, zapojil a nastavil systém presne podľa mojich požiadaviek. Popritom som zistil že polku vecí čo som nakúpil bolo nekompaktných alebo zbytočných.

Jedinú správnu odpoveď na tieto otázky Vám dá iba montážna organizácia po obhliadke objektu.

Elektronické zabezpečovacie systémy (EZS) sú finančne oveľa dostupnejšie, ako si mnoho ľudí myslí. Cenovo sú porovnateľné napríklad s elektrickými spotrebičmi, ktoré sú bežné v každej domácnosti. Samozrejme, že cena EZS určeného pre zabezpečenie bytu v panelovom dome bude nižšia, ako cena pre zabezpečenie rodinného domu. Nepúšťajte sa do inštalácie EZS svojpomocne. Kvalitné komponenty systému nie sú ešte zárukou bezproblémovej funkčnosti. Montážna organizácia Vám „ušije“ zabezpečovací systém na mieru! Uvedomte si, že sa nejedná o inštaláciu počítača, domáceho kina a podobne, ale tu sa jedná o ochranu vášho majetku tak, aby bola dosiahnutá maximálna ochrana pri rozumných investíciách. Namontovanie zabezpe?ovacieho systému licencovanou montážnou organizáciou je určitou zárukou kvality alarmu a výrazne Vám uľahčia jednanie s poisťovňami o akceptovaní zabezpečenia objektu.

Buďte tí šikovnejší a poučte sa na chybách druhých!


Informačné ceny zabezpečovacích systémov !

Pre konkrétne požiadavky nás neváhajte kontaktovať.
Gallery


specialedition.sk siam boxing academy sportujes.sk