Elektrické vykurovanie pomocou INFRA FÓLIÍ

Dodávame a montujeme elektrické  kúrenie uhlíkovými fóliami ,  pri ktorom sa teplo šíri priestorom vo forme infračervených lúčov. Po dopade lúčov na iné pevné teleso sa infračervené vlnenie mení na tepelnú energiu . Jedná sa v podstate o podobu slnečného žiarenia . Momentálne to je  najzdravší a najkomfortnejší spôsob vykurovania.  Rýchly nástup teploty , vysoká životnosť a najmenšie náklady na prevádzku.

Infra fólia

Široké spektrum využitia
Vyhrievacia fólia je vhodná ako základné kúrenie alebo v prípade potreby aj ako kúrenie doplnkové vo všetkých typoch budov. Fólia Vám zabezpečí komfortné vyhrievanie a požadované teplo na vysokej úrovni nielen vo Vašom byte, dome, či obytnej miestnosti, ale aj v hoteloch, reštauráciách, kaviarňach, obchodných a administratívnych strediskách, materských školách, nemocniciach, chatách, športových zariadeniach, poľnohospodárskych stavbách a všade tam, kde sa vyžaduje teplo.

  Táto technológia vás neobmedzuje pri výbere povrchovej pokládky. Využíva sa pri akomkoľvek druhu, bez ohľadu na to či sú to:

parkety
laminát
dlaždice
keramická dlažba
podlahový koberec

Vyhrievacie fólie je navyše možné montovať nielen na podlahu, ale aj na stropa steny, čo dokazuje univerzálnosť tohto výrobku.
 

Nákupné centrum
Skleník
Reštaurácia
Kuchyňa – keramická dlažba
Kúpelňa – keramická dlažba/obklad
Obývacia izba – koberec/parkety
Detská izba – laminátová podlahaSkladba infra fólie fólia

Výrazná úspora energie
Vykurovanie miestností infračervenou vyhrievacou fóliou je ekonomicky výhodnejšie ako iné alternatívne druhy vykurovania. Pri porovnaní s elektrickým kúrením tradičných druhov, napríklad využitím pásmového termostatu, môžeme dosiahnuť úsporu ekonomických prostriedkov až do výšky 40 %.

Výhodná cena
Uhlíková infračervená technológia má mnoho unikátnych výhod. Prijateľná kúpna cena a nízke zriaďovacie náklady patria medzi ďalšie neprehliadnuteľné benefity. Prinášame tak na trh moderný systém vykurovania, ktorý je navyše cenovo dostupný pre všetkých.

Rýchlosť montáže i demontáže
Technológia je veľmi obľúbená aj kvôli jednoduchej a rýchlej inštalácii celého systému. Samotná montáž sa nemusí podriaďovať viacerým stavebným obmedzeniam. Inštalácia sa vykonáva na akýkoľvek suchý podklad bez ohľadu na tvar a veľkosť vyhrievanej plochy. Navyše vyhrievacia fólia disponuje možnosťou opätovného použitia.

Životnosť viac ako 30 rokov
Unikátny technologický patent vyhrievacej uhlíkovej infračervenej fólie predĺžil dobu využívania fólie na viac ako 30 rokov. Ako jedni z mála na trhu EÚ tak ponúkame spoľahlivý vyhrievací systém so životnosťou niekoľkonásobne dlhšou ako iné alternatívne druhy vykurovania.

Vysoká rýchlosť ohrevu
Len 5 minút stačí na dosiahnutie maximálnej požadovanej teploty fólie. Na rozdiel od systému vodného kúrenia nie je potrebná predbežná príprava na ohrev vody.

Záruka 10 rokov
Záruka v trvaní 10 rokov sa vzťahuje výlučne na uhlíkovú infračervenú vyhrievaciu fóliu. Výrobca ani dodávateľ nezodpovedajú za škody spôsobené neodbornou manipuláciou a neodbornými zmenami štruktúry fólie.Ak máte požiadavku na konkrétny rozpočet vo Vašom objekte, kontaktujte nás.
Radi Vám poradíme a samozrejme zašleme cenovú ponuku.

späť


Gallery


specialedition.sk sportujes.sk allsetalarm.sk